Tehnički Motomobil Dream Novi Sad
📍 Tehnički pregledi u Нови Сад
Tehnički Motomobil Dream u Novom Sadu, smešten na Temerinskom putu, nudi efikasnu i stručnu uslugu tehničkih pregleda. Prostor je dobro organizovan, a osoblje se trudi da obezbedi brz i ljubazan tretman, omogućavajući korisnicima da odrade svoje obaveze bez nepotrebnog čekanja.
Ova ustanova se izdvaja po fleksibilnosti i spremnosti da izađe u susret klijentima, čak i vanrednim situacijama. Pored standardnih usluga tehničkog pregleda, pružaju i štampanje nalepnica po zahtevu, doprinoseći celokupnom kvalitetu iskustva.
Karakteristike i usluge Tehnički Motomobil Dream Novi Sad
- Паркинг са приступом у инвалидским колицима
- Улаз са приступом у инвалидским колицима
- Тоалет
- Унисекс тоалет
Tehnički Motomobil Dream Novi Sad nalazi se na poziciji 36 od ukupno 63 tehnički pregledi u Нови Сад
Ocene korisnika
Tehnički Motomobil Dream Novi Sad ima ocenu od 5 od 5 zasnovano na više od 28 recenzije na Google-u
Imaju dobru vulkanizersku radnju jako brzo i stručno rade nema čekanja ljubazni ljudi .
Sjajni ljudi. Popio sam espreso dok su pregledali službeni auto. Pozitivna atmosfera, žurba, ludilo. Ovi su mi posebni. Završeno na vreme, mnogo prostora. Preporuke.
Ljubazno osoblje. Već godinama sa njima sarađujem. Na licu mesta štampaju nalepnice i po vašoj želji ili zahtevu lepe.
Sve pohvale za tehnicki pregled Motomobil drim Novi sad Temerinski put. 25.03.2022. Imali smo neprijatno iznenadjenje, mojom zaboravnosti nam je Policija skunula tablice sa vozila, iako je bilo pred kraj radnog vremena primili su nas da nam registruju vozilo, jer nismo iz Novog Sada. VELIKO HVALA RADNICIMA NA TEHNIČKOM PREGLEDU STEVI I BORI koji su nam izašli u susret i izvršili tehnički pregled i registraciju vozila. Čak su nam izašli u susret i van tehničkog pregleda i pomogli nam da dođemo do naših tablica. JOŠ JEDNOM VELIKO HVALA CELOJ EKIPI!
Svaka cast za komsije iz Motomobil Dream-a svaka preporuka i pohvale, kontrolori brzi, strucni i profesionalni, tehnicki pregled odradjen za 30 minuta. Od sada samo kod njih registrujem auto.
Dobro operu kamion ima i vulkanizer
Veoma ljubazno osoblje.
Informacije o Tehnički Motomobil Dream Novi Sad
Adresa
Tehnički Motomobil Dream Novi Sad nalazi se na adresi: Темерински пут 46, Нови Сад 21000, Србија
Telefon
Broj telefona osobe/kompanije Tehnički Motomobil Dream Novi Sad je +381 21 6411997
Veb-sajt
Sajt kompanije Tehnički Motomobil Dream Novi Sad je: motomobil.rs
Radno vreme
Ponedeljak: 08:00–17:00
Utorak: 08:00–17:00
Sreda: 08:00–17:00
Četvrtak: 08:00–17:00
Petak: 08:00–17:00
Subota: 09:00–14:00
Nedelja: Zatvoreno