BLONDI Duca

📍 Tehnički pregledi u Ниш

9.5

BLONDI Duca, smeštena u Nišu, predstavlja pouzdan izbor za sve one koji traže kvalitetan tehnički pregled vozila. Centar se ističe profesionalnim pristupom i obavezom da pruži sveobuhvatnu uslugu, poštujući sve relevantne propise i standarde. Poznato je po brzini i efikasnosti procesa, uz maksimalnu pažnju posvećenu svakom vozilu.

Osnovana s ciljem pružanja transparentne i poštene usluge, BLONDI Duca stvara poverenje svojim klijentima. Od strane korisnika se posebno ceni ljubaznost osoblja i otvorena komunikacija o svim fazama pregleda, uz pažljivo vođenje evidencije i pružanje svih potrebnih dokumenata.

Karakteristike i usluge BLONDI Duca

Приступачност
  • Паркинг са приступом у инвалидским колицима
  • Улаз са приступом у инвалидским колицима
Плаћања
  • Дебитне картице
  • Кредитне картице
  • NFC плаћање мобилним уређајем

BLONDI Duca nalazi se na poziciji 1 od ukupno 38 tehnički pregledi u Ниш

Ocene korisnika

★★★★★
★★★★★

BLONDI Duca ima ocenu od 4.9 od 5 zasnovano na više od 281 recenzije na Google-u

Boris Zivkovic

Све похвале за рад и љубазност

Boris Zivkovic ☆ 5/5
Djordje Mladenovic

Топле препоруке, одлична сарадња!

Djordje Mladenovic ☆ 5/5
Vladimir Ziga

Тачна, професионална и љубазна услуга.

Vladimir Ziga ☆ 5/5
Vladimir Stamenković

Sve preporuke za Ducu Blondi! Vlasnica je izuzetno ljubazna, prijatna i profesionalna, sve objasni jasno i bez ikakvog žurenja. Registracija i tehnički pregled završeni brzo, korektno i pošteno, bez skrivenih troškova. Posebno bih pohvalio to što daju sve uplatnice i račune, sve je transparentno i čisto, tačno znaš šta plaćaš i zašto. Tehnički pregled odrađen savesno i profesionalno, bez nepotrebnog cimanja. Retko se danas nailazi na ovako fer i korektan odnos prema mušterijama. Definitivno se vraćam i preporučujem svima!

Vladimir Stamenković ☆ 5/5
Milos Petkovic

Najbolji tehnički pregled! Brzo, profesionalno, povoljno. Jako prijatna atmosfera i sve pohvale za radnike. Vlasnica je naročito ljubazna!

Milos Petkovic ☆ 5/5
Cedomir Stankovic

Odličan tehnički pregled gde imate i vulkanizera. Usluga brza i kvalitetna. Na jednom mestu imate i izdavanje registracione nalepnice i alta pay uslugu, kao i plaćanje poreza na prenos vozila. Sve na jednom mestu.

Cedomir Stankovic ☆ 5/5
milan markovic

Preko 15g registrujem svoj i suprugin auto... Odlično rade svoj posao

milan markovic ☆ 5/5
Pregledajte sve recenzije

Informacije o BLONDI Duca

Adresa

BLONDI Duca nalazi se na adresi: Булевар Светог цара Константина 40 , 18000, Ниш, Србија

Telefon

Broj telefona osobe/kompanije BLONDI Duca je +381 64 3602546

Radno vreme

Ponedeljak: 09:00–19:00
Utorak: 09:00–19:00
Sreda: 09:00–19:00
Četvrtak: 09:00–19:00
Petak: 09:00–19:00
Subota: 09:00–14:00
Nedelja: Zatvoreno

Kontaktirajte BLONDI Duca

    Slične alternative u blizini BLONDI Duca

    Go up