Grujić System d.o.o.
📍 Tehnički pregledi u Бачка Паланка
Grujić System d.o.o., smešten u Бачка Паланка, predstavlja pouzdan partner za sve potrebe iz oblasti tehničkih pregleda. Naglasak se stavlja na profesionalan pristup, brzinu obavljanja usluga i kvalitetn rad, čime se stvara osnova za uspešnu saradnju sa klijentima. Kompanija se trudi da pruži sveobuhvatna rešenja.
Poseduje izuzetno dobro razvijen tim stručnjaka koji su posvećeni pružanju efikasne usluge. Dugogodišnje iskustvo i kontinuirani rad na unapređenju procesa, doprinose pouzdanosti i ostvarenju očekivanja klijenata. Fokus je na savremenim tehnologijama i metodama rada.
Karakteristike i usluge Grujić System d.o.o.
- Паркинг са приступом у инвалидским колицима
- Механичар
- Тоалет
- Препоручује се заказивање
- Дебитне картице
- Кредитне картице
Grujić System d.o.o. nalazi se na poziciji 3 od ukupno 3 tehnički pregledi u Бачка Паланка
Ocene korisnika
Grujić System d.o.o. ima ocenu od 4.9 od 5 zasnovano na više od 8 recenzije na Google-u
Vrhunska usluga uz vrhunsku efikasnost zaposlenih! Sve preporuke
Brzi Profesionalni Usluga tip top👌
Vrhunska usluga
Informacije o Grujić System d.o.o.
Adresa
Grujić System d.o.o. nalazi se na adresi: Новосадски Пут 27А, Бачка Паланка, Србија
Telefon
Broj telefona osobe/kompanije Grujić System d.o.o. je +381 21 6042462
Radno vreme
Ponedeljak: 07:30–15:30
Utorak: 07:30–15:30
Sreda: 07:30–15:30
Četvrtak: 07:30–15:30
Petak: 07:30–15:30
Subota: 08:00–13:00
Nedelja: Zatvoreno