Work Visa Serbia Agency

📍 Agencije za zapošljavanje u Београд

4.6

Work Visa Serbia Agency je agencija za zapošljavanje smeštena u Beogradu, specijalizovana za pružanje stručne podrške pri pronalasku zaposlenja u inostranstvu. Fokusiraju se na procese vezane za radne vizije i radne dozvole, sa ciljem da pomognu kandidatima da uspešno navigiraju kroz složene procedure. Agencija se bavi pripremom dokumentacije i pružanjem informacija o različitim destinacijama.

Posvećenost pružanju kvalitetne usluge i savetovanja je vidljiva, iako je važno uzimati u obzir različita iskustva korisnika. Agencija se trudi da bude pouzdan partner u karijernoj tranziciji, uz obezbeđivanje informacija o specifičnim zahtevima i pravnim aspektima. Važno je da se potencijalni klijenti detaljno informišu i provere informacije direktno sa nadležnim organima.

Karakteristike i usluge Work Visa Serbia Agency

Од предузећа
  • Идентификује се као предузеће у власништву жена

Work Visa Serbia Agency nalazi se na poziciji 80 od ukupno 110 agencije za zapošljavanje u Београд

Ocene korisnika

★★★★★
★★★★★

Work Visa Serbia Agency ima ocenu od 4.1 od 5 zasnovano na više od 39 recenzije na Google-u

globaljob offer

"We are each for another" So we should try to do something for other, as possible as, we are human being.

globaljob offer ☆ 4/5
Faizullah Khan

My name is faizullahkhan

Faizullah Khan ☆ 5/5
Harunur Rashid

please give me your email address

Harunur Rashid ☆ 5/5
VIJAY BAROTIYA

6 years gulf country

VIJAY BAROTIYA ☆ 1/5
Mishra Ganesh

I don'no

Mishra Ganesh ☆ 4/5
Manish Aware

Its fake website

Manish Aware ☆ 1/5
Md Aziz

Nice

Md Aziz ☆ 5/5
Pregledajte sve recenzije

Informacije o Work Visa Serbia Agency

Adresa

Work Visa Serbia Agency nalazi se na adresi: Булевар Михајла Пупина 115E, Београд 11000, Србија

Telefon

Broj telefona osobe/kompanije Work Visa Serbia Agency je +91 96403 32255

Radno vreme

Ponedeljak: 09:00–15:00
Utorak: 09:00–15:00
Sreda: 09:00–15:00
Četvrtak: 09:00–15:00
Petak: 09:00–15:00
Subota: Zatvoreno
Nedelja: Zatvoreno

Kontaktirajte Work Visa Serbia Agency

    Slične alternative u blizini Work Visa Serbia Agency

    Go up