Пословни центар Амбасадор
📍 Agencije za nekretnine u Ниш
Poslovni centar Амбасадор у Нишу представља репрезентативну зграду која се налази у близини градског суда и других важних институција. Простори су намењени различитим врстама предузетника, од мањих фирми до успешних компанија. Зграда поседује општинску паркиралишу, као и добре саобраћајне везе.
Један од кључних фактора који одликује Амбасадор је његова стратешка локација у самом центру Ниша. У понуди се налазе флексибилни канцеларијски простори различитих површина, уз могућност прилагођавања ентеријера. Ово је место идеално за све оне који траже престижну адресу за своју делатност.
Karakteristike i usluge Пословни центар Амбасадор
- Паркинг са приступом у инвалидским колицима
- Улаз са приступом у инвалидским колицима
Пословни центар Амбасадор nalazi se na poziciji 32 od ukupno 80 agencije za nekretnine u Ниш
Ocene korisnika
Пословни центар Амбасадор ima ocenu od 3.7 od 5 zasnovano na više od 354 recenzije na Google-u
4/5
Локација је одлична, али се претворио у место за државне канцеларије и врло мале бизнисе... Делује као полунапуштени пројекат
👍
Није лоше.
👏👏👏👏👏👏
U strogom centru, ali neto fali !? Parking takođe, prava je umetnost naći mesto za parkiranje .
Primer nebrige i propadanjs poslovno trgovackog mini centra.
Informacije o Пословни центар Амбасадор
Adresa
Пословни центар Амбасадор nalazi se na adresi: Страхињића Бана, Ниш 18000, Србија
Radno vreme
Ponedeljak: 06:00–00:00
Utorak: 06:00–00:00
Sreda: 06:00–00:00
Četvrtak: 06:00–00:00
Petak: 06:00–00:00
Subota: 06:00–00:00
Nedelja: 06:00–00:00