Advokat Borna Borić
Advokat Borna Borić, smeštena u Subotici, nudi kompletnu pravnu podršku širokom spektru klijenata. Poznata je po svom stručnom pristupu, pažljivom razmatranju svakog detalja i predanosti ostvarenju najboljih mogućih rezultata za svoje klijente. Njena kancelarija se trudi da obezbedi fleksibilnost i dostupnost, uzimajući u obzir potrebe svakog pojedinca.
Klijenti je cene zbog profesionalnog odnosa, otvorene komunikacije i osećaja sigurnosti koji se stiče tokom saradnje. Advokat Borić se fokusira na pružanje kvalitetne i individualizovane pravne usluge, sa ciljem da izgradi dugoročan odnos poverenja sa svakim klijentom. Njena posvećenost je ostavila snažan utisak na mnoge.
Karakteristike i usluge Advokat Borna Borić
- Идентификује се као предузеће у власништву жена
- Онлајн заказивање
- Услуге на лицу места
- Тоалет
- Безбедан простор за трансродне особе
- Пријатељски наклоњено ЛГБТК+ особама
- Обавезно је заказивање
- Препоручује се заказивање
- Бесплатан паркинг на улици
Advokat Borna Borić nalazi se na poziciji 8 od ukupno 22 advokati u Суботица
Ocene korisnika
Advokat Borna Borić ima ocenu od 5 od 5 zasnovano na više od 25 recenzije na Google-u
Искуство са адвокатицом Борном Борић било је изванредно! Професионална, темељна и веома посвећена сваком детаљу случаја. Њено правно знање и способност да јасно објасни све кораке уливају велико поверење. Увек је доступна за питања и спремна да пружи подршку и савет када је најпотребније. Захваљујући њеној стручности, мој случај је решен на најбољи могући начин. Топла препорука свима који траже поуздану и ефикасну адвокатицу! An outstanding experience with attorney Borna Borić! She is professional, thorough, and truly dedicated to every detail of the case. Her legal expertise and ability to clearly explain each step of the process inspire great confidence. Always approachable and willing to provide support and advice when it's needed the most. Thanks to her competence, my case was resolved in the best possible way. I highly recommend her to anyone looking for a reliable and effective lawyer!
Изузетно искуство. Професионалност на нивоу! Одлично правно саветовање и правне услуге. Сарађиваћемо сигурно у будућности. Велика препорука!
Predivno iskustvo ,veoma posvecena slucaju vrhunski advokat sve preporuke!! I jedna veoma divna zena 😊😊
Najbolja advokatica u gradu! Sve pohvale!
Svaka preporuka za gospođicu Bornu. Jako temeljna u svom poslu,predana,iskustvo na nivou. Strpljiva i orna svakoga da sasluša. Angažovala sam je više puta,iz mog licnog iskustva je za svaku preporuku. Smatram da je najbolji advokat u Subotici,Beogradu i šire…
Veoma pozitivno iskustvo i odlična saradnja. Profesionalan i stručan pristup.
Sve preporuke 😁
Informacije o Advokat Borna Borić
Adresa
Advokat Borna Borić nalazi se na adresi: Евгенија Кумичића 15/2, Суботица 24000, Србија
Telefon
Broj telefona osobe/kompanije Advokat Borna Borić je +381 61 2309117
Veb-sajt
Sajt kompanije Advokat Borna Borić je: advokatbornaboric.rs
Radno vreme
Ponedeljak: Otvoreno 24 sata
Utorak: Otvoreno 24 sata
Sreda: Otvoreno 24 sata
Četvrtak: Otvoreno 24 sata
Petak: Otvoreno 24 sata
Subota: Otvoreno 24 sata
Nedelja: Otvoreno 24 sata