Vaš Advokat

📍 Advokati u Београд

4.0

Vaš Advokat se nalazi u Београд (Srbija). Kategorija: advokati. Ocena: 4.1. Pogledajte sve detalje ovde.

Vaš Advokat nalazi se na poziciji 137 od ukupno 143 advokati u Београд

Ocene korisnika

★★★★★
★★★★★

Vaš Advokat ima ocenu od 4.3 od 5 zasnovano na više od 6 recenzije na Google-u

katarina pavlovic

Veoma,ali VEOMA neprijatna osoba,kada sam pomenula edb ,rekao je prijatno i dovidjenja i prekinuo vezu.Cak nije ni pokusao da saslusa sta imam da kazem. Pametnom dosta da zna da kime ima posla.

katarina pavlovic ☆ 1/5
Anita Smiljanic

Odličan

Anita Smiljanic ☆ 5/5
Pregledajte sve recenzije

Informacije o Vaš Advokat

Adresa

Vaš Advokat nalazi se na adresi: Булевар Михајла Пупина 165a, Београд, Србија

Telefon

Broj telefona osobe/kompanije Vaš Advokat je +381 61 6000533

Veb-sajt

Sajt kompanije Vaš Advokat je: vasadvokat.com

Radno vreme

Ponedeljak: 08:00–18:00
Utorak: 08:00–18:00
Sreda: 08:00–18:00
Četvrtak: 08:00–18:00
Petak: 08:00–18:00
Subota: Zatvoreno
Nedelja: Zatvoreno

Kontaktirajte Vaš Advokat

    Slične alternative u blizini Vaš Advokat

    Go up